За нас

Melbet е брзорастечка букмејкерска компанија која нуди исклучителни можности и за партнерите и за љубителите на спортот. Со лесен за користење интерфејс, интуитивна навигација, конкурентни коефициенти и широк избор на видови на облози за повеќе спортови, Melbet ги задоволува потребите и на најстраствените обложувачи. Уште повеќе, Melbet нуди сеопфатна партнерска програма со многу придобивки, вклучувајќи импресивни стапки на конверзија, дарежливи провизии и различни опции за плаќање што одговараат на вашите преференци.

Историја на Melbet

Компанијата е основана во 2012 г. и наскоро стана угледен играч во рамките на оваа индустрија. Работи под лиценцата за онлајн игри бр. 8048/JAZ2020-060 издадена во Курасао и се стреми да пружа безбедно и транспарентно играчко искуство. Melbet во април 2016 г. гордо го претстави својата партнерска програма во која сака да ги привлече новите партнери со атрактивен стандарден удел во приходот од 25%. Компанијата напредуваше заедно со своите партнери и денеска овие уважени партнери имаат неверојатна можност да остварат до 65% удел во приходот! Овој неверојатен раст и успех сведочат за посветеноста на компанијата Melbet кон негување на силни партнерства од кои полза ќе имаат двете страни.

Вредностите и мисијата на Melbet

Во Melbet, приоритет ни е да обезбедиме безбедна средина за сите вклучени. Имаме строга политика за одговорно играње, безбедност на податоците и корисничка поддршка. Посветени сме на тоа да ги направиме обложувањето и игрите на нашата платформа едноставни, безбедни и сигурни.

Ја цениме транспарентноста и даваме приоритет на иновациите за да го подобриме искуството на клиентите. Исто така, се грижиме за нашите партнери нудејќи им импресивни стапки на конверзија, конкурентни провизии, редовно ажурирани промотивни материјали и лесни повлекувања. Нашата партнерска програма ја поттикнува соработката и обезбедува доживотни провизии за секој партнер. Придружете ни се во Melbet за да добиете одлични услови и партнерство со взаемна полза.

Нашиот тим

Составивме група на стручњаци кои цело време ќе ви даваат поддршка, а се состои од искусни маркетинг менаџери, талентирани дизајнери, креативни копирајтери и ефикасни лични асистенти. Со 24/7 корисничка поддршка, можете да сметате на нас кога и да имате потреба. Нашиот тим неуморно работии за да ви овозможи максимум профит за вашиот бизнис.

Достапен е и посебно доделен асистент кој ќе ви пружи персонализирана помош и ќе одговори на сите ваши прашања или грижи. Освен тоа, нашиот тим ви нуди и драгоцени совети за маркетиншката стратегија за да го подобрите вашиот учинок и да ги остварите вашите цели.

Нашата платформа ви дава ексклузивен пристап до разновидна колекција на редовно ажурирани промотивни материјали. Покрај тоа, ќе можете да користите сеопфатна контролна табла која ви овозможува лесно да ги следите клиентите, да генерирате извештаи и да анализирате вредни податоци. Ова ќе ви овозможи да ја задржите водечката позиција во вашата индустрија. Бидете сигурни, нашиот тим е фокусиран на вашиот успех и ќе стори сé што е можно за да ви помогне да ги постигнете вашите цели.

Нашите достигнувања

Задоволство ни е да објавиме дека Melbet ја доби престижната награда EVENTUS за Најдобар оператор за онлајн коцкање за 2023 година. Оваа награда е доказ за нашиот континуиран раст, развој и посветеност кон обезбедување на најквалитетното корисничко искуство. Со ова се препознава нашиот севкупен комерцијален успех, иновативно размислување и посветеност на извонредност. Критериумите за евалуација вклучуваа пенетрација на пазарот, стратегии за проширување, диференцијација, квалитет на брендот и трошоци. Ова достигнување ја зајакнува нашата водечка позиција и го покажува исклучителниот стандард на нашите услуги во индустријата за онлајн коцкање.